Nabídněte své aktivitu více než 70ti prodejním místům v Praze.

Nabídněte vaše služby na našem Reservally Marketplace a přilákejte tak více zákazníků

Dostávejte přímé bookingy od zájemců o vaše služby prostřednictvím rezervačního systému od Reservally.
Ať už je vaše role v turistickém průmyslu jakákoliv, díky nám můžete být v kontaktu s řadou hotelů a dalších institucí, které k vám mohou přivést nové zákazníky.

Začnetě svou registraci

Nabídněte svou aktivitu

Zvolte termíny a jazyky které nabízíte

Upravujte počet volných míst dle aktuální situace

Nastavte si automatický výpočet času vyzvednutí hosta

Rezervace budete dostávat bez nutnosti být online, nebo na telefonu. Nepřijdete tak o noční rezervace, nebo objednávky kvůli zmeškaným hovorům.

Odevzdanou provizi pro prodejce jednoduše odškrnete v detailu objednávky. Budete tak mít přehled o odevzdaných provizích.


Rychlý přehled o objednávkách

Budete mít přehled o všech vašich rezervacích, na kdy máte nejbližší rezervované aktivity, nebo jak se Vám dařilo v předcházejících měsících.


Online rezervace

S každou rezervací Vás budeme informovat emailem a zároveň je budete moci detailně procházet a filtrovat v sekci objednávek. Tam můžete i potvrzovat odevzdanou provizi pro prodejce, nebo případně objednávku stornovat.


Automatický čas vyzvednutí hosta

Pokud k Vašim aktivitám nabízíte pickup, můžete pro každý hotel a prodejní místo přiřadit čas vyzvednutí, který Vaši hosté při objednávce automaticky dostanou.

24 / 7 Technická podpora

Bezpečné Cloudové úložiště

Začnetě svou registraci

Mějte pod kontrolou každý klíčový aspekt vašeho businessu.
Rezervace, průvodci, řidiči, platy, provize, plány – to vše nyní můžete jednoduše spravovat a zefektivnit tak vaši práci.

Zjistit více