Nabídněte své aktivitu více než 70ti prodejním místům v Praze.

List Your Services With Us and get connected directly with hotels!

Receive direct bookings direct to you via Reservally’s online reservation system.
Whatever it is you do within the travel and tourism industry, we can match you with a wide range of hotels and sales agents in your local area to help skyrocket your business.

Start your registration

Nabídněte svou aktivitu

Zvolte termíny a jazyky které nabízíte

Upravujte počet volných míst dle aktuální situace

Nastavte si automatický výpočet času vyzvednutí hosta

Rezervace budete dostávat bez nutnosti být online, nebo na telefonu. Nepřijdete tak o noční rezervace, nebo objednávky kvůli zmeškaným hovorům.

Odevzdanou provizi pro prodejce jednoduše odškrnete v detailu objednávky. Budete tak mít přehled o odevzdaných provizích.


Rychlý přehled o objednávkách

Budete mít přehled o všech vašich rezervacích, na kdy máte nejbližší rezervované aktivity, nebo jak se Vám dařilo v předcházejících měsících.


Online rezervace

S každou rezervací Vás budeme informovat emailem a zároveň je budete moci detailně procházet a filtrovat v sekci objednávek. Tam můžete i potvrzovat odevzdanou provizi pro prodejce, nebo případně objednávku stornovat.


Automatický čas vyzvednutí hosta

Pokud k Vašim aktivitám nabízíte pickup, můžete pro každý hotel a prodejní místo přiřadit čas vyzvednutí, který Vaši hosté při objednávce automaticky dostanou.

24 / 7 Technical support

Data protected in Cloud

Start your registration

Handle and conduct every key aspect of your operations on one easy to use dashboard.
We have functions to handle all the key functions of your business, including; Sale agents, commissions, salaries, tour guides, drivers, working schedules – control every detail and accelerate your business immediately.

Learn more